Menajerlik Tam Bana Göre..

“Menajerlik Tam Bana Göre”

21 yıldan beri medya sektöründe çeşitli işler yapan Serkan Yakın şimdiler de Menajerliğe soyundu.. 2000’li yılların başında radyoculuk ve oyunculuk ile sektöre giren Serkan Yakın 2016 yılından beri yürüttüğü “Oyunculuk ve Modellik” ajansını daha profesyonelce yapmaya karar vererek bireysel menajerlik yolunu seçti..

Doğuştan var olan fiziksel engeli onu hiç bir zaman engellemedi belki bir çok şeyi bizler kadar özgürce yapma şansı bulamayan Serkan Yakın iş hayatındaki başarıları ile çevresinden her zaman taktir kazandı..

“Herkes Oyuncu Olmak İstiyor”

Mesleğini söylediği her ortamda mutlaka birilerinin oyunculuk hayali ile ondan yardım istediğini söylüyor.. Hatta selfie çekip benden oyuncu olur mu diye bir çok mail aldığını söyleyen Serkan Yakın bu işlerin böyle kolay ve basit olmadığının altını çiziyor…

“Yetenek, Eğitim”

Oyuncu olmanın en temel kuralları başında “Eğitim,Yetenek” diyor Serkan Yakın.. Bundan sonrasının ise şans ve sabır olduğunu ekliyor.. Üniversite çağına yaklaşmakta olan ve bu işi isteyen gençlerin mutlaka konservatuar okumalarını öneriyor.. Ayrıca oyunculuk için kendisine göre olmazsa olmazlarından biri “Tiyatro”.. Her oyuncu adayının mutlaka tiyatro deneyimini yaşamasını ve usta çırak ilişkisini görmesi gerektiğini söylüyor..

“Ünlü Değil Yeni yüzler Hedefim”

Oyuncu kadrosunu geliştirmekte olan Serkan Yakın tanınmış oyunculardan daha çok ışık gördüğü gençlerle çalışmayı arzuluyor.. Tanınmış bir sanatçının menajerliğini üstlenmek zor bir şey üstlendikten sonra da para kazanman çok daha kolay olabilir çünkü onlara her zaman iş gelir ama ben projelere yeni girmeye başlamış ve parlamaya hazır oyuncularla çalışmak istiyorum.. Benimle en baştan beri yola çıkan değerli oyuncu “Melih Ekener” ve “Burak Öncü” kadromun önemli isimlerinden ayrıca yakın zaman da yine hepimizin çok iyi tanıdığı bir oyuncu daha ekibime katılacak..

“Oyuncularım Benim İçin Çok Kıymetli”

Benimle görüşmeye gelen bütün arkadaşlara uzun süre vakit ayırıp onları tanımaya çalışıyorum.. Sonunda birlikte çalışmamaya bile karar versek hepsi benim için çok kıymetli.. Görüşme sonrasında mutlu bir şekilde ayrılmalarını istiyorum yanımdan, bir insanın kalbini kırmak en son isteyeceğim şeydir..

“Piyasada Adımın Saygıyla Anılmasını İstiyorum”

Sektöre ilk girişimde büyük ustalar ile çalışma şansı yakaladım onlar bana çok şey kattı ve ondan sonra da yine çok değerli sanatçı dostlar girdi hayatıma.. Tabi ki sektörün can yakıcı yerleri de var, bu yüzden yürüdüğüm bu yolda yaptığım işler ile ilgili saygı ve sevgi ile anılmak için elimden gelen her çabayı göstereceğim..

Bir Cevap Yazın