O Bir Süper Kahraman…

O Bir SüperMan..bir telefon kulübesinde yardım meleği pelerinini giyipte acilen yardıma ihtiyacı olanlara koşan bir SüperMan’dir O.. kimi zaman da hayatla mücadele etmekten usandığımız yıldığımız,hayata küstüğümüz anlarda bize savaşmayı mücadele etmeyi yılmamayı öğreten Cesur yürek filminin Mel Gibson’ı dır O.. Kimi zaman da bizlere hem annelik hem kardeşlik hem arkadaşlık yaparak sıcacık yüreğini bizimle paylaşan sevgisini sonsuz olarak sunan hayatta hep mutlu olmamız için dua eden Süper Baba dizisinin Şevket Altuğ’u dur O..

Erkek çocukları için her zaman örnek alacağı bir model bir idoldür O..Kız çocukları için ise olmazsa olmazı olduran bizim için savaşan hayat kavgasının hep içinde olan bir süper Kahramandır O..Sevgisini hep yüreğinde saklar,biliriz ki çatık kaşlarının altında sevgi dolu merhamet dolu bir yüreği vardır.Tıpkı bir şövalye ruhu ile her güçlüğe göğüs gerer bize lider olur hep yanımızda olur bizi korur kollar,En derinden sever bizi, bizimle ağlar bizimle güler..

Bugün babalar günü ve bu özel günde tüm BABALARIMIZIN ve baba adaylarının babalar gününü kutluyorum.Süper Kahramanım seni çok seviyorum…

Bir Cevap Yazın