Ben Kimim?

İşte hayatımdan kesitler:

Merhabalar ben Serkan Yakın burada sizlere kendimle ilgili bazı bilgiler vermek istiyorum isteyen olursa okusun.

Soru : Doğum tarihiniz ve doğum yeriniz ?

Cevap: Babamın asker olması nedeniyle görev yeri olan Balikesir’de 4 Eylül 1978 günü Ramazan Bayramının 1. gününde Bayram namazı kılınırken Balıkesir Askeri Hastanesinde doğmuşum bu arada göbek adım (Bayram) :).

Soru : Tahsil durumunuz.

Cevap :Valla tahsilim şöyle 3.5 yasında okuma yazma öğrendim. Biraz erken oldu zeki olduğumu söylerler, fakat bedensel engelli olduğum için okula gitmedim. Çünkü bulunduğumuz ülke buna musait değil imtihanlara dışarıdan girip lise diploması aldım üniversite diplomasını koyacak yer bulamadığım için almadım ilerde yer bulursam alacağım.

Soru :Hhobileriniz nelerdir ?

Cevap :Hobilerim bilgisayar kullanmak, müzik dinlemek (geniş bir arşivim var) ayrıca müzik eğitimi almıştım 4 yıl kadar buradan müzik hocam Ünal KIRCI’ya da sevgilerimi gönderiyorum. Radyo dinlemek 23:00 02:00 arası Zeki Kayahan COŞKUN ile Matrax (Show Radyo 89.8) tavsiye ederim. Sinemaya gitmeyi severim ancak Türkiye’de engelli insanların sinemaya gitmesi çok zor olduğu için vizyondaki filmleri bilgisayar da izliyorum ama bazen arkadaşlarala sinemaya gidiyoruz. Nargile içmeye bayılırım her pazar hava şartları iyi olursa kız kulesine karşı çay ve nargile üzerine zevk tanımam.

Soru :Değer verdiğiniz kişiler kimlerdir ?

Cevap :Evet bu soruya şöyle yanıt vereyim. Ben insanları çok seven mümkün olduğu kadar kimseyi kırmayan biriyimdir, bu yüzden insanlarla diyaloğum çok iyidir. Çok fazla arkadaşım var onlara burdan çok teşekkür ediyorum beni hic yalnız bırakmadıkları için. Benim üzerimde çok büyük emeği olan beni bugünlere getiren Anne ve Babama minettarlığımı bir kez daha söylüyor ellerinden öpüyorum.

Soru : En sevdiğiniz yemek ?

Cevap :Evet boğazıma düşkün olduğumu söylerler en sevdiğim yemek mantıdır (Annem müthiş yapar) ve de baba tarafından memleket Adana olduğu için acılı her şeyi severim (çiğ köfte Adana kebap vs.).

Soru : En sevdiğiniz içecek ?

Cevap : Çaya bayılırım günde 10 bardak içerim onsuz vakit geçmez.

Soru : Sporla ilgilenirmisiniz ?

Cevap : Futbolu severim fanatik Fenerbahçeliyim hayatımın büyük bir kısmını Fenerbahçe’ye adamış durumdayım.

Soru : En sevdiğiniz sanatçılar kimler ?

Cevap : Valla benim için Türkiye’de sanatını gerçek anlamda yapan çok az insan var. Benim bugüne kadar hayran olduğum yürekten sevdiğim tek bir sanatçı var o da Barış MANÇO’dur o bir kültür abidesiydi ama aramızdan çok erken ayrıldı ruhu şad olsun.

Soru : Bundan sonraki idealleriniz nedir ?

Cevap : Daha önce Best Fm’de Abuzerle beraber 2 yıl kadar çalıştım ayrıca Hayat Bağları dizisinde 50 bölüm kadar oynadım bundan sonrada Tv ve Radyo olayına devam etmek istiyorum.

Soru : Sekoloji’nin anlamı nedir?

Cevap : İsmimden dolayı arkadaşlarım bana genelde Seko derler ama bu siteyi yaparken sadece Seko olarak yapmayı düşünmedim ve sonuna bir ek koymayı düşünürken o sıralarda sevgili Barış Manço Mançoloji albümü’nü hazırladığını açıkladı ve bende kendisine büyük bir hayranlık duyduğum için bu sitenin adını onun albümünden esinlenerek hazırlamaya karar verdim ve bu şekilde Sekoloji ortaya çıktı.

Benimle ilgili merak ettiğiniz bir soru olursa admin@sekoloji.com e-mail adresine gönderebilirsiniz.

Serkan Yakın

Bir Cevap Yazın